Rozdělení keramických a kompozitních materiálů používaných v protetice a jejich praktické využití - online seminář.

Určeno pro: 
PZL, Absolvent
Kdy: 
31.05.2023 - 20:00
Cena: 
900 Kč
Kredity: 
2
Přednášející: 
MUDr. Daniel Svoboda
Místo konání: 
Online seminář

Místo konání: videokonference v Google Meet. Odkaz k připojení bude rozeslán účastníkům 60 min. před zahájením.

20:00 - 21:30
Název: Rozdělení keramických a kompozitních materiálů používaných v protetice a jejich praktické využití.
Přednášející: MUDr. Daniel Svoboda
Zubní lékaři mají v současné době moderní keramické a kompozitní materiály, které umožňují vysoce estetické ošetření z pohledu pacienta a vysoce efektivní ošetření z pohledu technika a lékaře. Zjednodušení v ordinaci díky digitalizaci, skenování, zjednodušení v laboratoři díky CAD/CAM technologiím a možnosti vytvářet celoanatomické rekonstrukce bez nutnosti fasetování. Jaké jsou ale ve skutečnosti limity nových materiálů a kdy je výhodnější použít původní technologie - metalokeramiku? Nejen tyto otázky se snaží zodpovědět přednáška.

Seminář je ohodnocen 2 kredity ČSK.
Jako pořadateli nám z předpisů ČSK vyplývá povinnost kontrolovat účastníky, zda jsou po celou dobu konání online akce přítomni a seminář sledují. Všichni účastníci proto budou požádáni, aby v průběhu semináře odpověděli na anketní otázky. Otázky přednášejícímu lze klást formou dotazů v aplikaci nebo ústně.
 
Cena semináře:           900 Kč
Všichni účastníci se musí přihlásit. Prosíme všechny zájemce, kteří se hlásí ze Slovenska, aby využívali  k úhradě poplatku výhradně platbu kartou přes platební bránu.
Systém vám vystaví a odešle objednávku. Po uhrazení a spárování platby obdržíte automaticky e-mailem fakturu - daňový doklad. Odkaz bude odeslán pouze zájemcům, od nichž obdržíme platbu nejpozději 2 h před začátkem semináře.

Odkaz na videokonferenční hovor Vám bude zaslán na e-mail, který uvedete v přihlášce, asi 60 min. před zahájením. Při žádosti o vstup do videokonference prosím uvádějte celé jméno a příjmení. “Bezejmenní” účastníci nebudou do hovoru vpuštěni. Nepřihlášení účastníci budou bez varování vyřazováni. Doporučujeme, abyste přihlášení do konferenčního hovoru nenechávali na poslední minuty (sekundy) před jeho začátkem.
Kapacita online semináře je omezena na 148 míst.

Těšíme se na setkání.

Mgr. Věra Vaculíková
Regionální vzdělávací středisko ČSK v Olomouci
e-mail: stoma@stoma.cz
https://stoma.cz/
 

Přihlásit se

Mapa místa konání: